Změníme Váš pohled na „píár”. Nebojujeme o jednotlivé články. Umíme to jinak.

Reference

Alcatel-Lucent (divize Genesys)

„MEDIAKOM řadu let úspěšně profiluje Genesys ve všech klíčových IT i business médiích. Oceňuji zejména schopnost do hloubky pochopit složitou problematiku call center a srozumitelně ji zprostředkovávat médiím. Mediální komunikace jednoznačně přispívá k budování dobré pověsti Genesys, která je lídrem na trhu softwarových řešení pro call centra v České republice. Služby MEDIAKOMu mohu vřele doporučit,“ řekl Martin Veselka, regionální manažer Genesys pro oblast EMEA.

Bezrealitky.cz

MEDIAKOM v rámci půlročního projketu vyprofiloval server www.bezrealitky.cz jako klíčové internetové tržiště pro prodej a nákup nemovitostí.

 

vydané tiskové zprávy

Business Software Alliance (BSA)
„Během mnohaleté práce agentura MEDIAKOM pro BSA dosáhla bezprecedentních výsledků. Publicita BSA se v porovnání s předchozí agenturou zdvojnásobila. BSA je nyní pravidelně profilována v prémiových publikacích, jakými jsou deníky, týdeníky, rozhlas a národní televizní stanice. MEDIAKOM pro členy BSA také realizoval několik velmi úspěšných protipirátských kampaní. Služby agentury mohu doporučit zejména kvůli jejich strategickému a kreativnímu myšlení a velmi dobrými vztahy s médii. Jejich práce výrazně napomáhá snižování softwarového pirátství v České republice,“ řekl Georg Herrnleben, ředitel BSA pro oblast EMEA.
Česká fotovoltaická průmyslová asociace (CZEPHO)

Agentura Mediakom mě zaujala schopností vcítit se do problémů, které jsme museli řešit a snahou  aktivně se spolupodílet na tvorbě komunikační strategii. Nikdy nešlo a pouhou snahu vyplnit „slepě“ přání klienta, ale vždy docházelo k tvůrčímu dialogu a následně i k lepším výsledkům. Několikrát jsme se den ze dne ocitli v krizové situaci, kdy jsme byli nuceni reagovat okamžitě a zvládnout obrovský nárůst práce. Nejvíce si ale cením toho, že díky spolupráci s agenturou Mediakom se fotovoltaická asociace posunula z médií a úředníků ignorovaného hráče do pozice plně respektovaného partnera." RNDr. František Smolka, prezident a člen představenstva CZEPHO

DAP Services

"Mediakom je pro naši malou firmu klíčovým partnerem v oblasti PR a webového marketingu. Před rokem 2009 a navázáním spolupráce s agenturou Mediakom jsme byli takřka mediálně neviditelní, v současné době jsme pravidelně citováni v médiích a zpětná vazba na náš webmarketing je velmi pozitivní. Mohu Mediakom vřele doporučit nejen firmám velkým, ale také firmám menším s potenciálem růstu", říká Mgr. Jiří Šimonek, ředitel společnosti DAP Services.

Ekolamp

EKOLAMP je sedm let jedničkou v péči o to, co již nesvítí. Nabízí partnerství každému, pro koho není v této oblasti starost o životní prostředí jen prázdné sousloví. Občané, firmy, obce i veřejné instituce mohou vysloužilé světelné zdroje a svítidla odevzdávat zdarma k odborné recyklaci prostřednictvím sběrné sítě kolektivního systému EKOLAMP.

Equitravel (miniprojekt - přeprava koní)

"Nevěřil jsem tomu, když mi říkali, že dobře udělaný miniweb a miniaturně placená reklama mi budou stačit, pokud dodržím nastavená pravidla komunikace s klienty. V praxi to ale opravdu funguje. Týdně se ozve několik nových klientů, kteří přesně vědí, proč si vybrali právě nás. Vracejí se a doporučují nás svým známým. Ročně zaplatím už jen doménu a hosting, tři tisíce dám do reklamy a ostatní funguje samo."   Miroslav Pavelka, Equitravel

Geewa

Společnost Geewa provozuje herní portál pro největší české portály. Ten umožňuje hráčům ze svého počítače, mobilního telefonu či interaktivní TV vyzvat ke hře kdykoli a kohokoli na této planetě. Svoje výsledky pak hráči mohou sledovat v ligách, turnajích a dlouhodobých žebříčcích. Součástí všech her je i možnost přímé komunikace mezi hráči. Geewa s.r.o. je dceřinou společností technologické a konzultační firmy Logos a.s.  Geewa a logo Geewa jsou ochranné známky společnosti Geewa s.r.o.

 

vydané tiskové zprávy

Hasegawa garden

"Lidé z Mediakomu mi ušetřili mnoho pokusů a omylů a ukázali mi, jak využít to, co umím. Dělají svou práci dobře a já jim plně důvěřuji. Doufám, že mi pomohou promyslet ještě hodně dobrých tahů na šachovnici byznysu," říká o našich konzultantech Dalibor Šubrt, majitel firmy Hasegawa Gardens.

honzova_hypJak to funguje? Zadáte poptávku. Anonymně všem na hypotečním trhu. Nabídky přijdou od více poradců a bank. Konkrétnímu poradci, kterého si vyberete podle hodnocení nebo regionu. Konkrétní bance, kterou zvolíte podle hodnocení jiných uživatelů.

 

vydané tiskové zprávy

„Prosadit se v tak malém oboru, jakým drezurní výuka je, je velmi obtížné. Během spolupráce s konzultanty Mediakomu jsem zásadně změnil přístup ke svému podnikání. Naučil jsem se vnímat svůj obor nejen očima trenéra, ale hlavně očima klientů. Jasně jsme pojmenovali moje konkurenční výhody. Připravili jsme plán a začali využívat efektivní způsoby reklamy. Funguje to." , řekl o spolupráci s Mediakomem drezurní trenér Jiří Pik.

Karneval Media (nyní UPC)

„Agentura MEDIAKOM je úzce spojená s ojedinělým úspěchem Karneval Media. Práci konzultantů MEDIAKOMu jsme zejména oceňovali při re-brandingu firmy a spouštění nových kabelových služeb – internetu a digitální televize. Agentura se také významně zasadila o posílení pozitivní reputace Karnevalu a vůbec celého kabelového odvětví. Oceňuji zejména profesionální přístup, strategické myšlení a plné nasazení za všech okolností,“ řekl marketingový ředitel Karneval Media Dušan Jelínek.

 

Logos (nyní Ness Technologies)

„Díky téměř pětileté spolupráci s agenturou se konzultační a technologické společnosti Logos podařilo vybudovat pozitivní povědomí o firmě. Ačkoli se naše společnost profiluje v oblasti konzultací a informačních technologií, přesto jsme se opakovaně propracovali i na první stránky ekonomických deníků,“ popsal dlouholetou zkušenost s agenturou MEDIAKOM Pavel Šťovíček, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.

Lovells (nyní Hogan Lovells)

hogan_lovells

Hogan Lovells je jednou z předních mezinárodních právních firem. Ve více než 40 kancelářích v Asii, Evropě a Spojených státech amerických pro Hogan Lovells pracuje více než tři tisíce právníků. V České republice působila Lovells od roku 1991 a disponuje týmem 20 právníků. V roce 2010 se Lovells spojila s právní kanceláří Hogan a vznikla tak jedna z největších právních firem ve světě: Hogan Lovells. MEDIAKOM poskytoval společnosti Lovells kompletní PR poradenství.

 

vydané tiskové zprávy

Nakladatelství Fraus

„Několik let jsme se snažili nastartovat mediální a PR komunikaci jako doplněk hlavním marketingovým aktivitám. Až ve spolupráci s Martinou Hyndrákovou a Janem Hlaváčem se nám podařilo připravit a následně začít realizovat dlouhodobou a úspěšnou komunikační strategii, která přinesla nejen výborné podněty pro zlepšení celkové image firmy, ale celou řadu pozitivních efektů pro klíčové marketingové projekty", řekl Pavel Brejcha, ředitel divize tištěných produktů Nakladatelství Fraus.

S&T CZ

„Během tří měsíců od zahájení spolupráce se podařilo S&T CZ dostat do klíčových IT a byznys médií, kde nyní firma pravidelně figuruje. MEDIAKOM nabízí profesionální PR služby, které mohu vřele doporučit,“ řekl Otta Matoušek, marketingový ředitel S&T CZ.

Topí Pigula (miniprojekty pro fotografa, cestovatele a novináře)

"Mediakom mi nejen pomohl lépe definovat vlastní zadání, ale přesně věděl, které metody jsou pro danou cílovou skupinu ty nejlepší. v praxi to znamenalo méně mého tápání a rychlejší tah na branku. 
Dopředu byly jasné podmínky, které se po celou dobu spolupráce nezměnily. Pojem "vícepráce" jako by v jejich světě ani neexistoval - mluvilo se jen o výsledku. 
A pak, mám rád "rodinné firmy" (myšleno velikostí a nikoli příbuzenským vztahem), kde všichni táhnout za jeden provaz. Vědí, že se to vyplácí." Topi Pigula

truconneXion

Mediakom je pro naši společnost zcela nepostradatelným partnerem naší komunikační strategie. Jejich dovednosti stavím na jednu z nejvyšších příček v oboru PR vůbec,řekl Ing. Robert Kleiner, MBA - ředitel pro strategii a člen představenstva truconneXion, a.s.

Vzdělání21

Hlavním cílem projektu Vzdělání 21 s podtitulem „úspěšný žák digitálního věku“ je ověření možnosti zapojení a využití moderních informačních technologií ve vzdělávání na základních a středních školách. Důraz je kladen na profesionálně připravený výukový a testovací obsahu.

WBI Systems

WBI se zaměřuje na dodávky řešení a služeb postavených na nejmodernějších technologiích společnosti Microsoft v České republice a na Slovensku. Více než 100 zákazníkům přináší konkurenční výhody, pomáhá jim snižovat náklady, zvyšuje efektivitu a umožňuje pružně reagovat na měnící se podmínky na trhu.

 

vydané tiskové zprávy

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Strana 1 z 2