Změníme Váš pohled na „píár”. Nebojujeme o jednotlivé články. Umíme to jinak.

Tiskové centrum Nakladatelství Fraus

fraus-logo-k2


Nakladatelství Fraus je jedním z největších českých učebnicových nakladatelství. Bylo založeno v roce 1991 v Plzni. Stěžejní část sortimentu tvoří ucelené řady učebnic a doplňkových materiálů pro základní školy, víceletá gymnázia, střední a jazykové školy. Nakladatelství patří mezi hlavní propagátory interaktivní výuky v ČR a je zároveň největším a jediným systémovým vydavatelem učebnic u nás.


Nakladatelství je průkopníkem ve vývoji a produkci interaktivních učebnic, které doplňují tištěnou verzi a umožňují mnohem širší využití při výuce. Na interaktivní učebnice navazují další materiály, například interaktivní cvičení nebo elektronická sada pro přípravu učitele.

 

Nakladatelství dále vydává učebnice cizích jazyků se zaměřením na odborný jazyk a slovníky (dětské, školní, studijní, obecné, odborné i elektronické). Součástí produkce je rovněž pedagogická literatura, edice na podporu čtení Čti+, populárně-naučná encyklopedie pro děti CO-JAK-PROČ, encyklopedie Památky, rybářská literatura a další zájmová literatura.

 

V konkurenci největších a nejrenomovanějších evropských nakladatelství získalo Nakladatelství Fraus řadu zásadních ocenění v soutěžích o nejlepší evropské učebnice na mezinárodním knižním veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem. Mezi další význačná ocenění patří první místo v soutěži Slovník roku a Medaile ministryně školství, mládeže a tělovýchovy 1. stupně pro autora učebnic matematiky pro 1. stupeň ZŠ.

 

kontakt:
Radovan Suk, mediální konzultant nakladatelství Fraus, tel: +420 731 444 043, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript