Změníme Váš pohled na „píár”. Nebojujeme o jednotlivé články. Umíme to jinak.

Tiskové centrum S&T

06-stO společnosti S&T CZ
Společnost S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice. Firma je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb, zastoupeného vedle Rakouska v 18 dalších zemích střední a východní Evropy. S&T AG čítá přibližně 2000 zaměstnanců.

 

S&T CZ v Česku disponuje týmem 210 odborníků a má pobočky v osmi městech: v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. Do tuzemské skupiny S&T rovněž patří dodavatel lékařské techniky S&T Plus. Centrála nadnárodní skupiny S&T AG sídlí v Rakousku, s akciemi společnosti se od roku 2003 obchoduje na Vídeňské burze.


S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje řešení a služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky a utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. K dlouhodobým klíčovým zákazníkům společnosti patří například Škoda Auto, Komerční banka, Česká spořitelna, Citibank, RWE, PwC, MPSV ČR, MMR ČR a další.

 

kontakty:
Jan Hlaváč, mediální zástupce S&T CZ, tel.: (+420) 777 076 760, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Otta Matoušek, marketingový ředitel S&T CZ, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
web: http://www.sntcz.cz/