Změníme Váš pohled na „píár”. Nebojujeme o jednotlivé články. Umíme to jinak.

tváře oboru

 • Radovan Suk

  Radovan Suk
  MEDIAKOM HUB Partner,
  Media Consultant

  Během osmi let praxe si osvojil nejvyšší standardy public relations na straně agentur MMD a Mozaic – mimo jiné IBM (5 let), Aliatel – GTS Novera, BASF. Zkušenosti získal i na straně klienta – dva roky pracoval jako Marketing a PR manager společnosti Albatros Media.


  V Mediakomu má na starosti zejména projekty nakladatelství Fraus, společnosti truconneXion a společnosti Intel.

 •  

Umíme novináře zaujmout navzdory obrovskému přetlaku témat v médiích. Využíváme nástrojů mediálního lobbingu: přípravy atraktivních trendový témat, která zaujmou široké spektrum mainstreamových publikací. Netvoříme klasické tiskové zprávy, nebojujeme o jednotlivé články. MEDIAKOM vytváří celospolečenská témata. Výsledkem je široká publicita našich klientů v klíčových médiích: televizi, rozhlase, denících, týdenících a on-line portálech.

ukázka publicity klientů

ukázka měsíčního reportu

report-mediakomu-03.png

vybrané reference

 • Business Software Alliance (BSA)
  „Během mnohaleté práce agentura MEDIAKOM pro BSA dosáhla bezprecedentních výsledků. Publicita BSA se v porovnání s předchozí agenturou zdvojnásobila. BSA je nyní pravidelně profilována v prémiových publikacích, jakými jsou deníky, týdeníky, rozhlas a národní televizní stanice. MEDIAKOM pro členy BSA také realizoval několik velmi úspěšných protipirátských kampaní. Služby agentury mohu doporučit zejména kvůli jejich strategickému a kreativnímu myšlení a velmi dobrými vztahy s médii. Jejich práce výrazně napomáhá snižování softwarového…
 • Logos (nyní Ness Technologies)
  „Díky téměř pětileté spolupráci s agenturou se konzultační a technologické společnosti Logos podařilo vybudovat pozitivní povědomí o firmě. Ačkoli se naše společnost profiluje v oblasti konzultací a informačních technologií, přesto jsme se opakovaně propracovali i na první stránky ekonomických deníků,“ popsal dlouholetou zkušenost s agenturou MEDIAKOM Pavel Šťovíček, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.
 •  

Fraus BSA Geewa Znamse logo_group Genesys Lovellsnd_005743

  Czepho Truconnextionekolamp3ampermarkethal3000WBI Systems a.s.Vodafone 360

                                                       DAP Services Vzdělání 21 BezRealitky