Změníme Váš pohled na „píár”. Nebojujeme o jednotlivé články. Umíme to jinak.

tváře oboru

 • Kateřina Boušová

  Kateřina Boušová
  MEDIAKOM HUB Partner,
  Media Consultant

  Kateřina má patnáct let pracovních zkušeností v oblasti komunikace a public relations. Posledních šest let se věnuje novinařině, naposledy působila jako redaktorka přílohy Peníze v MF Dnes.

   

  V Mediakomu má na starosti práci pro DAP Services. Kolegům poskytuje odborné poradenství v oblasti PR ve finančním a bankovním sektoru.

 •  

Umíme novináře zaujmout navzdory obrovskému přetlaku témat v médiích. Využíváme nástrojů mediálního lobbingu: přípravy atraktivních trendový témat, která zaujmou široké spektrum mainstreamových publikací. Netvoříme klasické tiskové zprávy, nebojujeme o jednotlivé články. MEDIAKOM vytváří celospolečenská témata. Výsledkem je široká publicita našich klientů v klíčových médiích: televizi, rozhlase, denících, týdenících a on-line portálech.

ukázka publicity klientů

ukázka měsíčního reportu

report-mediakomu-02.png

vybrané reference

 • Vzdělání21
  Hlavním cílem projektu Vzdělání 21 s podtitulem „úspěšný žák digitálního věku“ je ověření možnosti zapojení a využití moderních informačních technologií ve vzdělávání na základních a středních školách. Důraz je kladen na profesionálně připravený výukový a testovací obsahu.
 • Equitravel (miniprojekt - přeprava koní)
  "Nevěřil jsem tomu, když mi říkali, že dobře udělaný miniweb a miniaturně placená reklama mi budou stačit, pokud dodržím nastavená pravidla komunikace s klienty. V praxi to ale opravdu funguje. Týdně se ozve několik nových klientů, kteří přesně vědí, proč si vybrali právě nás. Vracejí se a doporučují nás svým známým. Ročně zaplatím už jen doménu a hosting, tři tisíce dám do reklamy a ostatní funguje samo."   Miroslav Pavelka,…
 •  

Fraus BSA Geewa Znamse logo_group Genesys Lovellsnd_005743

  Czepho Truconnextionekolamp3ampermarkethal3000WBI Systems a.s.Vodafone 360

                                                       DAP Services Vzdělání 21 BezRealitky