Změníme Váš pohled na „píár”. Nebojujeme o jednotlivé články. Umíme to jinak.

tváře oboru

 • Kateřina Zachová

  Katka Zachová
  MEDIAKOM HUB Partner,
  Media Consultant

  První zkušenosti získala jako project manager v agentuře iLeo/DMMS, v posledním období působila jako konzultant v Ogilvy & Mather.

  Vyzkoušela si i práci ve státním sektoru - měla na starosti komunikační strategii České republiky v zahraničí.


  V Mediakomu má na starosti projekty společností Ekolamp, BSA a SOS dětské vesničky.

 •  

Umíme novináře zaujmout navzdory obrovskému přetlaku témat v médiích. Využíváme nástrojů mediálního lobbingu: přípravy atraktivních trendový témat, která zaujmou široké spektrum mainstreamových publikací. Netvoříme klasické tiskové zprávy, nebojujeme o jednotlivé články. MEDIAKOM vytváří celospolečenská témata. Výsledkem je široká publicita našich klientů v klíčových médiích: televizi, rozhlase, denících, týdenících a on-line portálech.

ukázka publicity klientů

ukázka měsíčního reportu

report-mediakomu-03.png

vybrané reference

 • Logos (nyní Ness Technologies)
  „Díky téměř pětileté spolupráci s agenturou se konzultační a technologické společnosti Logos podařilo vybudovat pozitivní povědomí o firmě. Ačkoli se naše společnost profiluje v oblasti konzultací a informačních technologií, přesto jsme se opakovaně propracovali i na první stránky ekonomických deníků,“ popsal dlouholetou zkušenost s agenturou MEDIAKOM Pavel Šťovíček, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.
 • Equitravel (miniprojekt - přeprava koní)
  "Nevěřil jsem tomu, když mi říkali, že dobře udělaný miniweb a miniaturně placená reklama mi budou stačit, pokud dodržím nastavená pravidla komunikace s klienty. V praxi to ale opravdu funguje. Týdně se ozve několik nových klientů, kteří přesně vědí, proč si vybrali právě nás. Vracejí se a doporučují nás svým známým. Ročně zaplatím už jen doménu a hosting, tři tisíce dám do reklamy a ostatní funguje samo."   Miroslav Pavelka,…
 •  

Fraus BSA Geewa Znamse logo_group Genesys Lovellsnd_005743

  Czepho Truconnextionekolamp3ampermarkethal3000WBI Systems a.s.Vodafone 360

                                                       DAP Services Vzdělání 21 BezRealitky